هزینه انواع لولایت مو

by لولایت مو in آگوست 27, 2019

لولایت مو شیوه جدیدی از‌رنگ کردن موهاست که اخیرا رایج شده است و بانوان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. باید در نظر داشت که بر خلاف گذشته که انواع رنگ مو برای پنهان سازی عیوب به کار می رفت، امروزه بانوان از رنگ موها به اهداف دیگری از جمله زیبایی بیشتر استفاده می کنند. به همین دلیل هر روزه شیوه های جدیدی بوجود می آید که همگی حاصل‌ خلاقیت افراد زبر دست در رشته رنگ مو می باشد. لولایت مو تقریبا مانند هایلایت است و تفاوت های اندکی دارد. شما می توانید در ادمه مطلب تعریف لولایت، انواع آن و هزینه های آن را مطالعه کنید.

لولایت مو چیست؟

در لولایت مو رنگ زمینه موهایتان روشن تر از رنگ لولایت می باشد. این بدان معناست که لولایت برعکس هایلایت می باشد، در هایلایت زمینه مو تیره است و رگه هایی از مو را روشن می کنند ولی‌در لولایت زمینه مو روشن است و رگه هایی از مو را تا یه درجه تیره تر از موی اصلی می کنند. هدف از لولایت مو حجیم تر کردن مو است. اگر لولایت به درستی صورت بگیرد، تاثیر بسیار‌زیادی بر روی صورت دارد و به صورت و چشمانتان زیبایی خاصی می بخشد.

انواع لولایت مو کدام ها هستند؟

1. لولایت مو به رنگ قهوه ای تیره


2. لولایت مو به رنگ نقره ای


3. لولایت موی درخشان


4.‌ لولایت مو به رنگ صورتی


5. لولایت مو به رنگ شکلاتی


6. لولایت مو به شیوه بالیاژ بلوند

هزینه انواع لولایت مو

هزینه انواع لولایت مو

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع کراتینه مو

بسیاری از کاربران از ما درباره قیمت انواع لولایت مو سوال کرده اند گه در این بخش ما به این سوالات پاسخ می دهیم. هزینه لولایت مو بسی به مواد به کار رفته و برند رنگ مو دارد. اما این تنها فاکتور تاثیر‌گذار در قیمت لولایت مو نمی باشد، بلندی موها و همچنین منطقه ای که آرایشگاه در آن واقع شده است نیز‌در تعیین قیمت آن اثر می گذارند. در زیر ما میانگین قیمت لولایت را در مناطق مختلف تهران برای شما تهیه کرده ایم.

 1. شمال تهران
  از 500,000 تا 2,000,000
 2. غرب تهران
  از 200,000 تا 1,500,000
 3. شرق تهران
  از 200,000 تا 1,500,000
 4. جنوب تهران
  از 100,000 تا 700,000

امیدواریم شما را به طور مناسب راهنمایی کرده باشیم تا رنگ موی مناسبی انتخاب کنید و به آن چیزی که می خواهید برسید. در نهایت در نظر داشته باشید که اگر رنگ موی خود را به فردی ماهر ندهید و از مواد مناسب استفاده نکنید، نه تنها به رنگی که می خوهید نمی رسید بلکه به موهایتان صدمه بسیاری نیز وارد می کنید.

آیا شما رنگ مو کار و یا آرایشگر  هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply